“Блискавки” зіграли домашні матчі проти двох лідерів.

16 та 17 лютого у спортивному залі ВНМУ пройшли матчі Суперліги України серед жіночих команд. “Вінницькі Блискавки” приймали на домашній арені команди з Києва: “Київ-Баскет” та “Динамо-НПУ”.

16 лютого “Блискавки” зіграли проти команди “Київ-Баскет”. За підсумком гри перемогу одержала Київська команда.

Результат гри

16.02.2019
“Вінницькі Блискавки” 51:92 “Київ-Баскет”
(11:28, 18:25, 19:23, 3:18)

Кращі гравці команди “Вінницькі Блискавки”

Відео гри
(Найближчим часом буде опубліковано відео у форматі 1080р)

17 лютого “Блискавки” зіграли проти клубу “Динамо-НПУ”. Матч видався дуже напруженим. У першій половині гостям вдалось захопити лідерство, але “Блискавки” не дали далеко втікти і майже увесь матч різниця у рахунку становила близько 10 очок на користь гостів.За дві хвилини до завершення гри у залі вимкнули світло і через 10-15 хвилин роздумів, було вирішено догравати гру. У важкій боротьбі “Динамо” вдалося втримати перевагу і виграти гру.