“Блискавки” зіграли матч проти команди “Чайка”

2 грудня у спортивному залі ВНМУ пройшов матч Суперліги України серед жіночих команд. “Вінницькі Блискавки” зіграли матч проти команди”Чайка-ДЮСШ-Бердянськ”.

Гра почалась досить рівно і першу чверть команди закінчили з рівним рахунком 22:22. У другій чверті господарки зуміли відірватися вперед на три очки, але після великої перерви “Чайки” зуміли скоротити відставання і перевернути хід гри на свою користь.

Заключна чверть стала вирішальною і жодна з команд не хотіла поступатися. “Блискавкам” вдалося дещо скоротити відставання і вболівальники завмерли з надією, що гравчиням Вінницької команди вдасться скоротити відставання і вийти вперед, але нажаль сьогодні багато що не виходило і перемогу одержала команда з Бердянська.