Дебютна перемога вінницьких баскетболістів у Евролізі

Вперше в історії вінницькі баскетболісти грали в Євролізі. Команда юнаків 2005-2006 р.н. міської СДЮСШОР з баскетболу яка виступає під іменем «BS Vinnytsia». Ця команда раніше була призером всеукраїнських змагань у Коростені і Дніпрі, а в минулому сезоні посіла п’яте місце на чемпіонаті Україні.

Стартовий тур Євроліги відбувся у Ризі (Латвія). В дебютному матчі «BS Vinnytsia» переграла команду ДЮСШ Белгорода (Росія) – 50:40. Далі вінничани розвинули успіх, розгромивши «Pantterit» (Гельсінкі, Фінляндія) – 61:25.

На другий день наші баскетболісти знову провели два поєдинки. В упертій боротьбі поступилися «Tigrai» (Вільнюс, Литва) – 27:33, після чого взяли гору над «Snakes» (Острава, Чехія) – 60:33.

Далі наші хлопці грали із іменитим «Жальгірісом» (Каунас, Литва). На жаль, наша команда програла – 30:55.