Календар

СУПЕРЛІГА (ЖІН.)

Команда – “Вінницькі Блискавки”

1 коло
Дата № гри Команда-господар Команда-гість
03-07.10.2018 – ЗБІРНА 3Х3 (ЗБОРИ, ІГРИ)
05.10.18 1 КОЗАЧКА-КПУ (Запоріжжя) РІВНЕ-ОШВСМ (Рівне)
06.10.18 2 КОЗАЧКА-КПУ (Запоріжжя) РІВНЕ-ОШВСМ (Рівне)
12.10.18 3 КИЇВ-БАСКЕТ (Київ) КОЗАЧКА-КПУ (Запоріжжя)
12.10.18 4 ІНТЕРХІМ-СДЮСШОР (Одеса) РІВНЕ-ОШВСМ (Рівне)
12.10.18 5 ДИНАМО-НПУ (Київ) ЧАЙКА-ДЮСШ-БЕРДЯНСЬК (Бердянськ)
13.10.18 6 ДИНАМО-НПУ (Київ) КОЗАЧКА-КПУ (Запоріжжя)
13.10.18 7 КИЇВ-БАСКЕТ (Київ) ЧАЙКА-ДЮСШ-БЕРДЯНСЬК (Бердянськ)
14.10.18 8 ІНТЕРХІМ-СДЮСШОР (Одеса) ВІННИЦЬКІ БЛИСКАВКИ (Вінниця)
18.10.18 9 ЧАЙКА-ДЮСШ-БЕРДЯНСЬК (Бердянськ) ЛДУФК-СКІФ-СПАРТАК (Львів)
19.10.18 10 КОЗАЧКА-КПУ (Запоріжжя) ЛДУФК-СКІФ-СПАРТАК (Львів)
19.10.18 11 РІВНЕ-ОШВСМ (Рівне) КИЇВ-БАСКЕТ (Київ)
19.10.18 12 ВІННИЦЬКІ БЛИСКАВКИ (Вінниця) ДИНАМО-НПУ (Київ)
21.10.18 13 КОЗАЧКА-КПУ (Запоріжжя) ФРАНКІВСЬК-ПНУ (Івано-Франківськ)
21.10.18 14 ВІННИЦЬКІ БЛИСКАВКИ (Вінниця) КИЇВ-БАСКЕТ (Київ)
21.10.18 15 РІВНЕ-ОШВСМ (Рівне) ДИНАМО-НПУ (Київ)
27.10.18 16 ЛДУФК-СКІФ-СПАРТАК (Львів) ІНТЕРХІМ-СДЮСШОР (Одеса)
27.10.18 17 КИЇВ-БАСКЕТ (Київ) ДИНАМО-НПУ (Київ)
28.10.18 18 ЛДУФК-СКІФ-СПАРТАК (Львів) ІНТЕРХІМ-СДЮСШОР (Одеса)
01.11.18 19 ДИНАМО-НПУ (Київ) ІНТЕРХІМ-СДЮСШОР (Одеса)
02.11.18 20 ЧАЙКА-ДЮСШ-БЕРДЯНСЬК (Бердянськ) КОЗАЧКА-КПУ (Запоріжжя)
02.11.18 21 ДИНАМО-НПУ (Київ) ІНТЕРХІМ-СДЮСШОР (Одеса)
03.11.18 22 ФРАНКІВСЬК-ПНУ (Івано-Франківськ) РІВНЕ-ОШВСМ (Рівне)
03.11.18 23 ЛДУФК-СКІФ-СПАРТАК (Львів) ВІННИЦЬКІ БЛИСКАВКИ (Вінниця)
04.11.18 24 ЛДУФК-СКІФ-СПАРТАК (Львів) РІВНЕ-ОШВСМ (Рівне)
04.11.18 25 ФРАНКІВСЬК-ПНУ (Івано-Франківськ) ВІННИЦЬКІ БЛИСКАВКИ (Вінниця)
09.11.18 26 ІНТЕРХІМ-СДЮСШОР (Одеса) ЧАЙКА-ДЮСШ-БЕРДЯНСЬК (Бердянськ)
10.11.18 27 ФРАНКІВСЬК-ПНУ (Івано-Франківськ) КИЇВ-БАСКЕТ (Київ)
10.11.18 28 ЛДУФК-СКІФ-СПАРТАК (Львів) ДИНАМО-НПУ (Київ)
10.11.18 29 ВІННИЦЬКІ БЛИСКАВКИ (Вінниця) РІВНЕ-ОШВСМ (Рівне)
11.11.18 30 ІНТЕРХІМ-СДЮСШОР (Одеса) КОЗАЧКА-КПУ (Запоріжжя)
11.11.18 31 ЛДУФК-СКІФ-СПАРТАК (Львів) КИЇВ-БАСКЕТ (Київ)
11.11.18 32 ФРАНКІВСЬК-ПНУ (Івано-Франківськ) ДИНАМО-НПУ (Київ)
17.11.18 33 ЧАЙКА-ДЮСШ-БЕРДЯНСЬК (Бердянськ) ФРАНКІВСЬК-ПНУ (Івано-Франківськ)
12-22.11.2018 – НАЦІОНАЛЬНА ЗБІРНА (ЗБОРИ, ІГРИ), ЧУ 3Х3
30.11.18 34 РІВНЕ-ОШВСМ (Рівне) ЧАЙКА-ДЮСШ-БЕРДЯНСЬК (Бердянськ)
30.11.18 35 ВІННИЦЬКІ БЛИСКАВКИ (Вінниця) КОЗАЧКА-КПУ (Запоріжжя)
30.11.18 36 ІНТЕРХІМ-СДЮСШОР (Одеса) ФРАНКІВСЬК-ПНУ (Івано-Франківськ)
01.12.18 37 ДИНАМО-НПУ (Київ)
02.12.18 38 РІВНЕ-ОШВСМ (Рівне) КОЗАЧКА-КПУ (Запоріжжя)
02.12.18 39 ВІННИЦЬКІ БЛИСКАВКИ (Вінниця) ЧАЙКА-ДЮСШ-БЕРДЯНСЬК (Бердянськ)
03.12.18 40 ІНТЕРХІМ-СДЮСШОР (Одеса) ЛДУФК-СКІФ-СПАРТАК (Львів)
07.12.18 41 ЧАЙКА-ДЮСШ-БЕРДЯНСЬК (Бердянськ) КИЇВ-БАСКЕТ (Київ)
07.12.18 42 КОЗАЧКА-КПУ (Запоріжжя) ДИНАМО-НПУ (Київ)
08.12.18 43 РІВНЕ-ОШВСМ (Рівне) ІНТЕРХІМ-СДЮСШОР (Одеса)
08.12.18 44 ФРАНКІВСЬК-ПНУ (Івано-Франківськ) ЛДУФК-СКІФ-СПАРТАК (Львів)
09.12.18 45 РІВНЕ-ОШВСМ (Рівне) ІНТЕРХІМ-СДЮСШОР (Одеса)
09.12.18 46 КОЗАЧКА-КПУ (Запоріжжя) КИЇВ-БАСКЕТ (Київ)
09.12.18 47 ЧАЙКА-ДЮСШ-БЕРДЯНСЬК (Бердянськ) ДИНАМО-НПУ (Київ)
12.12.18 48 КОЗАЧКА-КПУ (Запоріжжя) ВІННИЦЬКІ БЛИСКАВКИ (Вінниця)
13.12.18 49 ЧАЙКА-ДЮСШ-БЕРДЯНСЬК (Бердянськ) ВІННИЦЬКІ БЛИСКАВКИ (Вінниця)
16.12.2018 – КУБОК УКРАЇНИ (1/8 16 команд, друга гра)
19.12.18 50 ІНТЕРХІМ-СДЮСШОР (Одеса) КИЇВ-БАСКЕТ (Київ)
21.12.18 51 РІВНЕ-ОШВСМ (Рівне) ФРАНКІВСЬК-ПНУ (Івано-Франківськ)
21.12.18 52 ВІННИЦЬКІ БЛИСКАВКИ (Вінниця) ЛДУФК-СКІФ-СПАРТАК (Львів)
21.12.18 53 КОЗАЧКА-КПУ (Запоріжжя) ЧАЙКА-ДЮСШ-БЕРДЯНСЬК (Бердянськ)
21.12.18 54 ІНТЕРХІМ-СДЮСШОР (Одеса) ДИНАМО-НПУ (Київ)
23.12.18 55 РІВНЕ-ОШВСМ (Рівне) ЛДУФК-СКІФ-СПАРТАК (Львів)
23.12.18 56 ВІННИЦЬКІ БЛИСКАВКИ (Вінниця) ФРАНКІВСЬК-ПНУ (Івано-Франківськ)
26-28.12.2018 – КУБОК УКРАЇНИ (1/4 8 команд, перша гра)
11.01.19 57 КИЇВ-БАСКЕТ (Київ) РІВНЕ-ОШВСМ (Рівне)
11.01.19 58 ДИНАМО-НПУ (Київ) ВІННИЦЬКІ БЛИСКАВКИ (Вінниця)
11.01.19 59 ФРАНКІВСЬК-ПНУ (Івано-Франківськ) ЧАЙКА-ДЮСШ-БЕРДЯНСЬК (Бердянськ)
11.01.19 60 ЛДУФК-СКІФ-СПАРТАК (Львів) ЧАЙКА-ДЮСШ-БЕРДЯНСЬК (Бердянськ)
12.01.19 61 КИЇВ-БАСКЕТ (Київ) ВІННИЦЬКІ БЛИСКАВКИ (Вінниця)
12.01.19 62 ДИНАМО-НПУ (Київ) РІВНЕ-ОШВСМ (Рівне)
13.01.19 63 ЛДУФК-СКІФ-СПАРТАК (Львів) КОЗАЧКА-КПУ (Запоріжжя)
13.01.19 64 ФРАНКІВСЬК-ПНУ (Івано-Франківськ) КОЗАЧКА-КПУ (Запоріжжя)
17.01.19 65 КОЗАЧКА-КПУ (Запоріжжя) ІНТЕРХІМ-СДЮСШОР (Одеса)
18.01.19 66 КИЇВ-БАСКЕТ (Київ) ЛДУФК-СКІФ-СПАРТАК (Львів)
18.01.19 67 ДИНАМО-НПУ (Київ) ФРАНКІВСЬК-ПНУ (Івано-Франківськ)
19.01.19 68 КОЗАЧКА-КПУ (Запоріжжя) ІНТЕРХІМ-СДЮСШОР (Одеса)
19.01.19 69 КИЇВ-БАСКЕТ (Київ) ФРАНКІВСЬК-ПНУ (Івано-Франківськ)
19.01.19 70 ДИНАМО-НПУ (Київ) ЛДУФК-СКІФ-СПАРТАК (Львів)
19.01.19 71 РІВНЕ-ОШВСМ (Рівне) ВІННИЦЬКІ БЛИСКАВКИ (Вінниця)
26.01.19 72 ЧАЙКА-ДЮСШ-БЕРДЯНСЬК (Бердянськ) ВІННИЦЬКІ БЛИСКАВКИ (Вінниця)
27.01.19 73 КОЗАЧКА-КПУ (Запоріжжя) ВІННИЦЬКІ БЛИСКАВКИ (Вінниця)
26-27.01.2019 – МАТЧ ЗІРОК
01.02.19 74 КИЇВ-БАСКЕТ (Київ) ЧАЙКА-ДЮСШ-БЕРДЯНСЬК (Бердянськ)
01.02.19 75 ДИНАМО-НПУ (Київ) КОЗАЧКА-КПУ (Запоріжжя)
01.02.19 76 ІНТЕРХІМ-СДЮСШОР (Одеса) ВІННИЦЬКІ БЛИСКАВКИ (Вінниця)
02.02.19 77 ЛДУФК-СКІФ-СПАРТАК (Львів) ФРАНКІВСЬК-ПНУ (Івано-Франківськ)
02.02.19 78 КИЇВ-БАСКЕТ (Київ) КОЗАЧКА-КПУ (Запоріжжя)
02.02.19 79 ДИНАМО-НПУ (Київ) ЧАЙКА-ДЮСШ-БЕРДЯНСЬК (Бердянськ)
03.02.19 80 ЛДУФК-СКІФ-СПАРТАК (Львів) ФРАНКІВСЬК-ПНУ (Івано-Франківськ)
03.02.19 81 ІНТЕРХІМ-СДЮСШОР (Одеса) РІВНЕ-ОШВСМ (Рівне)
08.02.19 82 ІНТЕРХІМ-СДЮСШОР (Одеса) КОЗАЧКА-КПУ (Запоріжжя)
09.02.19 83 ЛДУФК-СКІФ-СПАРТАК (Львів) КИЇВ-БАСКЕТ (Київ)
09.02.19 84 ФРАНКІВСЬК-ПНУ (Івано-Франківськ) ДИНАМО-НПУ (Київ)
09.02.19 85 РІВНЕ-ОШВСМ (Рівне) ВІННИЦЬКІ БЛИСКАВКИ (Вінниця)
10.02.19 86 ФРАНКІВСЬК-ПНУ (Івано-Франківськ) КИЇВ-БАСКЕТ (Київ)
10.02.19 87 ЛДУФК-СКІФ-СПАРТАК (Львів) ДИНАМО-НПУ (Київ)
10.02.19 88 ІНТЕРХІМ-СДЮСШОР (Одеса) ЧАЙКА-ДЮСШ-БЕРДЯНСЬК (Бердянськ)
11-15.02.2018 – ЧУ 3Х3
16.02.19 89 ВІННИЦЬКІ БЛИСКАВКИ (Вінниця) КИЇВ-БАСКЕТ (Київ)
15.02.19 90 РІВНЕ-ОШВСМ (Рівне) ДИНАМО-НПУ (Київ)
16.02.19 91 ЛДУФК-СКІФ-СПАРТАК (Львів) КОЗАЧКА-КПУ (Запоріжжя)
16.02.19 92 ФРАНКІВСЬК-ПНУ (Івано-Франківськ) ЧАЙКА-ДЮСШ-БЕРДЯНСЬК (Бердянськ)
17.02.19 93 РІВНЕ-ОШВСМ (Рівне) КИЇВ-БАСКЕТ (Київ)
17.02.19 94 ВІННИЦЬКІ БЛИСКАВКИ (Вінниця) ДИНАМО-НПУ (Київ)
17.02.19 95 ФРАНКІВСЬК-ПНУ (Івано-Франківськ) КОЗАЧКА-КПУ (Запоріжжя)
17.02.19 96 ЛДУФК-СКІФ-СПАРТАК (Львів) ЧАЙКА-ДЮСШ-БЕРДЯНСЬК (Бердянськ)
22.02.19 97 ВІННИЦЬКІ БЛИСКАВКИ (Вінниця) ЧАЙКА-ДЮСШ-БЕРДЯНСЬК (Бердянськ)
22.02.19 98 ВІННИЦЬКІ БЛИСКАВКИ (Вінниця) КОЗАЧКА-КПУ (Запоріжжя)
22.02.19 99 ФРАНКІВСЬК-ПНУ (Івано-Франківськ) ІНТЕРХІМ-СДЮСШОР (Одеса)
22.02.19 100 КИЇВ-БАСКЕТ (Київ) ДИНАМО-НПУ (Київ)
24.02.19 101 РІВНЕ-ОШВСМ (Рівне) КОЗАЧКА-КПУ (Запоріжжя)
24.02.19 102 РІВНЕ-ОШВСМ (Рівне) ЧАЙКА-ДЮСШ-БЕРДЯНСЬК (Бердянськ)
24.02.19 103 ФРАНКІВСЬК-ПНУ (Івано-Франківськ) ІНТЕРХІМ-СДЮСШОР (Одеса)
01.03.19 104 КОЗАЧКА-КПУ (Запоріжжя) ФРАНКІВСЬК-ПНУ (Івано-Франківськ)
01.03.19 105 КИЇВ-БАСКЕТ (Київ) ВІННИЦЬКІ БЛИСКАВКИ (Вінниця)
01.03.19 106 ЧАЙКА-ДЮСШ-БЕРДЯНСЬК (Бердянськ) ФРАНКІВСЬК-ПНУ (Івано-Франківськ)
01.03.19 107 ДИНАМО-НПУ (Київ) РІВНЕ-ОШВСМ (Рівне)
02.03.19 108 КИЇВ-БАСКЕТ (Київ) РІВНЕ-ОШВСМ (Рівне)
02.03.19 109 ДИНАМО-НПУ (Київ) ВІННИЦЬКІ БЛИСКАВКИ (Вінниця)
03.03.19 110 КОЗАЧКА-КПУ (Запоріжжя) ЛДУФК-СКІФ-СПАРТАК (Львів)
03.03.19 111 ЧАЙКА-ДЮСШ-БЕРДЯНСЬК (Бердянськ) ЛДУФК-СКІФ-СПАРТАК (Львів)
09-10.03.2018 – КУБОК УКРАЇНИ (ФІНАЛ ЧОТИРЬОХ)
15.03.19 112 РІВНЕ-ОШВСМ (Рівне) ЛДУФК-СКІФ-СПАРТАК (Львів)
15.03.19 113 ВІННИЦЬКІ БЛИСКАВКИ (Вінниця) ФРАНКІВСЬК-ПНУ (Івано-Франківськ)
15.03.19 114 ІНТЕРХІМ-СДЮСШОР (Одеса) КИЇВ-БАСКЕТ (Київ)
15.03.19 115 КОЗАЧКА-КПУ (Запоріжжя) ЧАЙКА-ДЮСШ-БЕРДЯНСЬК (Бердянськ)
17.03.19 116 ВІННИЦЬКІ БЛИСКАВКИ (Вінниця) ЛДУФК-СКІФ-СПАРТАК (Львів)
17.03.19 117 РІВНЕ-ОШВСМ (Рівне) ФРАНКІВСЬК-ПНУ (Івано-Франківськ)
17.03.19 118 ІНТЕРХІМ-СДЮСШОР (Одеса) ДИНАМО-НПУ (Київ)
22.03.19 119 КИЇВ-БАСКЕТ (Київ) ФРАНКІВСЬК-ПНУ (Івано-Франківськ)
22.03.19 120 ДИНАМО-НПУ (Київ) ЛДУФК-СКІФ-СПАРТАК (Львів)
23.03.19 121 ЧАЙКА-ДЮСШ-БЕРДЯНСЬК (Бердянськ) ІНТЕРХІМ-СДЮСШОР (Одеса)
23.03.19 122 ДИНАМО-НПУ (Київ) ФРАНКІВСЬК-ПНУ (Івано-Франківськ)
23.03.19 123 КИЇВ-БАСКЕТ (Київ) ЛДУФК-СКІФ-СПАРТАК (Львів)
24.03.19 124 ВІННИЦЬКІ БЛИСКАВКИ (Вінниця) РІВНЕ-ОШВСМ (Рівне)
24.03.19 125 ЧАЙКА-ДЮСШ-БЕРДЯНСЬК (Бердянськ) ІНТЕРХІМ-СДЮСШОР (Одеса)
29.03.19 126 КОЗАЧКА-КПУ (Запоріжжя) КИЇВ-БАСКЕТ (Київ)
29.03.19 127 ЧАЙКА-ДЮСШ-БЕРДЯНСЬК (Бердянськ) ДИНАМО-НПУ (Київ)
30.03.19 128 ВІННИЦЬКІ БЛИСКАВКИ (Вінниця) ІНТЕРХІМ-СДЮСШОР (Одеса)
30.03.19 129 ФРАНКІВСЬК-ПНУ (Івано-Франківськ) ЛДУФК-СКІФ-СПАРТАК (Львів)
30.03.19 130 ЧАЙКА-ДЮСШ-БЕРДЯНСЬК (Бердянськ) КИЇВ-БАСКЕТ (Київ)
30.03.19 131 КОЗАЧКА-КПУ (Запоріжжя) ДИНАМО-НПУ (Київ)
31.03.19 132 ВІННИЦЬКІ БЛИСКАВКИ (Вінниця) ІНТЕРХІМ-СДЮСШОР (Одеса)
05.04.19 133 ІНТЕРХІМ-СДЮСШОР (Одеса) ЛДУФК-СКІФ-СПАРТАК (Львів)
06.04.19 134 ЧАЙКА-ДЮСШ-БЕРДЯНСЬК (Бердянськ) РІВНЕ-ОШВСМ (Рівне)
06.04.19 135 ДИНАМО-НПУ (Київ) КИЇВ-БАСКЕТ (Київ)
07.04.19 136 ЧАЙКА-ДЮСШ-БЕРДЯНСЬК (Бердянськ) РІВНЕ-ОШВСМ (Рівне)
07.04.19 137 ІНТЕРХІМ-СДЮСШОР (Одеса) ФРАНКІВСЬК-ПНУ (Івано-Франківськ)
13.04.19 138 ЧАЙКА-ДЮСШ-БЕРДЯНСЬК (Бердянськ) КОЗАЧКА-КПУ (Запоріжжя)
13.04.19 139 ЛДУФК-СКІФ-СПАРТАК (Львів) РІВНЕ-ОШВСМ (Рівне)
13.04.19 140 КИЇВ-БАСКЕТ (Київ) ІНТЕРХІМ-СДЮСШОР (Одеса)
13.04.19 141 ФРАНКІВСЬК-ПНУ (Івано-Франківськ) ВІННИЦЬКІ БЛИСКАВКИ (Вінниця)
14.04.19 142 ЛДУФК-СКІФ-СПАРТАК (Львів) ВІННИЦЬКІ БЛИСКАВКИ (Вінниця)
14.04.19 143 КИЇВ-БАСКЕТ (Київ) ІНТЕРХІМ-СДЮСШОР (Одеса)
14.04.19 144 ФРАНКІВСЬК-ПНУ (Івано-Франківськ) РІВНЕ-ОШВСМ (Рівне)
ПЛЕЙ-ОФ
17, 20, 23 квітня Півфінали
30 квітня, 02, 05, 07, 10 травня (орієнтовно) Фінал та гра за 3-е місце

ПЕРША ЛІГА (ЧОЛ.)

Команда – “Вінницькі Зубри”

Дата №№ гри

Команда-господар

Команда-гість

1 тур Гр.4
20-21.10.18 19-20 ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ БК БІЛА ЦЕРКВА
20-21.10.18 21-22 БК ПОЛТАВА БК ЖИТОМИР
20-21.10.18 23-24 БК ЧЕРНІГІВ БК КОРОСТЕНЬ
2 тур Гр. 4
03-04.11.18. 43-44 БК ЧЕРНІГІВ БК БІЛА ЦЕРКВА
03-04.11.18. 45-46 БК ПОЛТАВА БК КОРОСТЕНЬ
03-04.11.18. 47-48 БК ЖИТОМИР ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ
3 тур Гр. 4
10-11.11.18. 67-68 БК ЖИТОМИР БК БІЛА ЦЕРКВА
10-11.11.18. 69-70 ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ БК КОРОСТЕНЬ
10-11.11.18. 71-72 БК ЧЕРНІГІВ БК ПОЛТАВА
4 тур Гр. 4
17-18.11.18. 91-92 БК БІЛА ЦЕРКВА БК ПОЛТАВА
17-18.11.18. 93-94 ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ БК ЧЕРНІГІВ
17-18.11.18. 95-96 БК ЖИТОМИР БК КОРОСТЕНЬ
5 тур Гр. 4
01-02.12.18. 115-116 БК БІЛА ЦЕРКВА БК КОРОСТЕНЬ
01-02.12.18. 117-118 БК ЖИТОМИР БК ЧЕРНІГІВ
01-02.12.18. 119-120 БК ПОЛТАВА ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ
6 тур Гр. 4
08-09.12.18. 163-164 БІЛА ЦЕРКВА ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ
08-09.12.18. 165-166 БК ЖИТОМИР БК ПОЛТАВА
08-09.12.18. 167-168 БК КОРОСТЕНЬ БК ЧЕРНІГІВ
7 тур Гр. 4
22-23.12.18. 187-188 БК БІЛА ЦЕРКВА БК ЧЕРНІГІВ
22-23.12.18. 189-190 БК КОРОСТЕНЬ БК ПОЛТАВА
15-16.12.18. 191-192 ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ БК ЖИТОМИР
8 тур Гр. 4
19-20.01.19. 211-212 БК БІЛА ЦЕРКВА БК ЖИТОМИР
19-20.01.19. 213-214 БК КОРОСТЕНЬ ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ
19-20.01.19. 215-216 БК ПОЛТАВА БК ЧЕРНІГІВ
9 тур Гр. 4
26-27.01.19. 235-236 БК ПОЛТАВА БК БІЛА ЦЕРКВА
26-27.01.19. 237-238 БК ЧЕРНІГІВ ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ
26-27.01.19. 239-240 БК КОРОСТЕНЬ БК ЖИТОМИР
10 тур Гр. 4
02-03.02.19. 259-260 БК КОРОСТЕНЬ БК БІЛА ЦЕРКВА
02-03.02.19. 261-262 БК ЧЕРНІГІВ БК ЖИТОМИР
02-03.02.19. 263-264 ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ БК ПОЛТАВА
ДРУГИЙ ЕТАП

Команди, що посіли на першому етапі 1-4 місця в групах, розподіляються на чотири групи по чотири команди та грають у два кола за туровою системою (2 тури). Очки, що набрані командами в іграх на першому етапі, не зараховуються.

Групи утворюються наступним чином:

Група А: перше місце групи 1, друге місце групи 2, третє місце групи 3, четверте місце групи 4;

Група Б: друге місце групи 1, перше місце групи 2, четверте місце групи 3, третє місце групи 4;

Група В: третє місце групи 1, четверте місце групи 2, перше місце групи 3, друге місце групи 4.

ВЮБЛ