Перша ліга (чол.) 2018/19

ТУРНІРНА ТАБЛИЦЯ


КомандаВПОЧКИ
Група 4
1ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ (Вінниця)17337
2ЖИТОМИР (Житомир)16234
3КОРОСТЕНЬ (Коростень)11527
4БК "ПОЛТАВА" (Полтава)61022
5ЧЕРНІГІВ (Чернігів)21822
6БК "БІЛА ЦЕРКВА" (Біла Церква)21622

РЕЗУЛЬТАТИ

20.10.18 ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ  105:79  БК БІЛА ЦЕРКВА
21.10.18 ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ  90:58  БК БІЛА ЦЕРКВА
03.11.18 БК ЖИТОМИР   101:95  ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ
04.11.18 БК ЖИТОМИР  93:91  ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ
10.11.18 ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ 98:91  БК КОРОСТЕНЬ
11.11.18 ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ 94:83  БК КОРОСТЕНЬ
17.11.18 ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ 93:69  БК ЧЕРНІГІВ
18.11.18 ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ 88:63  БК ЧЕРНІГІВ
01.12.18 БК ПОЛТАВА   83:96  ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ
02.12.18 БК ПОЛТАВА   66:94  ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ
15.12.18 ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ 102:69  БК ЖИТОМИР
16.12.18 ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ 79:67  БК ЖИТОМИР
19.01.19 БК КОРОСТЕНЬ   88:79  ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ
20.01.19 БК КОРОСТЕНЬ   71:86  ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ
26.01.19 БК ЧЕРНЫГІВ  72:95  ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ
27.01.19 БК ЧЕРНЫГІВ  57:73  ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ
09.02.19 БК БІЛА ЦЕРКВА 70:89  ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ
10.02.19 БК БІЛА ЦЕРКВА 54:82  ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ

КАЛЕНДАР

Дата №№ гри

Команда-господар

Команда-гість

1 тур Гр.4
20-21.10.18 19-20 ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ БК БІЛА ЦЕРКВА
20-21.10.18 21-22 БК ПОЛТАВА БК ЖИТОМИР
20-21.10.18 23-24 БК ЧЕРНІГІВ БК КОРОСТЕНЬ
2 тур Гр. 4
03-04.11.18. 43-44 БК ЧЕРНІГІВ БК БІЛА ЦЕРКВА
03-04.11.18. 45-46 БК ПОЛТАВА БК КОРОСТЕНЬ
03-04.11.18. 47-48 БК ЖИТОМИР ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ
3 тур Гр. 4
10-11.11.18. 67-68 БК ЖИТОМИР БК БІЛА ЦЕРКВА
10-11.11.18. 69-70 ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ БК КОРОСТЕНЬ
10-11.11.18. 71-72 БК ЧЕРНІГІВ БК ПОЛТАВА
4 тур Гр. 4
17-18.11.18. 91-92 БК БІЛА ЦЕРКВА БК ПОЛТАВА
17-18.11.18. 93-94 ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ БК ЧЕРНІГІВ
17-18.11.18. 95-96 БК ЖИТОМИР БК КОРОСТЕНЬ
5 тур Гр. 4
01-02.12.18. 115-116 БК БІЛА ЦЕРКВА БК КОРОСТЕНЬ
01-02.12.18. 117-118 БК ЖИТОМИР БК ЧЕРНІГІВ
01-02.12.18. 119-120 БК ПОЛТАВА ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ
6 тур Гр. 4
08-09.12.18. 163-164 БІЛА ЦЕРКВА ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ
08-09.12.18. 165-166 БК ЖИТОМИР БК ПОЛТАВА
08-09.12.18. 167-168 БК КОРОСТЕНЬ БК ЧЕРНІГІВ
7 тур Гр. 4
22-23.12.18. 187-188 БК БІЛА ЦЕРКВА БК ЧЕРНІГІВ
22-23.12.18. 189-190 БК КОРОСТЕНЬ БК ПОЛТАВА
15-16.12.18. 191-192 ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ БК ЖИТОМИР
8 тур Гр. 4
19-20.01.19. 211-212 БК БІЛА ЦЕРКВА БК ЖИТОМИР
19-20.01.19. 213-214 БК КОРОСТЕНЬ ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ
19-20.01.19. 215-216 БК ПОЛТАВА БК ЧЕРНІГІВ
9 тур Гр. 4
26-27.01.19. 235-236 БК ПОЛТАВА БК БІЛА ЦЕРКВА
26-27.01.19. 237-238 БК ЧЕРНІГІВ ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ
26-27.01.19. 239-240 БК КОРОСТЕНЬ БК ЖИТОМИР
10 тур Гр. 4
02-03.02.19. 259-260 БК КОРОСТЕНЬ БК БІЛА ЦЕРКВА
02-03.02.19. 261-262 БК ЧЕРНІГІВ БК ЖИТОМИР
02-03.02.19. 263-264 ВІННИЦЬКІ ЗУБРИ БК ПОЛТАВА
ДРУГИЙ ЕТАП

Команди, що посіли на першому етапі 1-4 місця в групах, розподіляються на чотири групи по чотири команди та грають у два кола за туровою системою (2 тури). Очки, що набрані командами в іграх на першому етапі, не зараховуються.

Групи утворюються наступним чином:

Група А: перше місце групи 1, друге місце групи 2, третє місце групи 3, четверте місце групи 4;

Група Б: друге місце групи 1, перше місце групи 2, четверте місце групи 3, третє місце групи 4;

Група В: третє місце групи 1, четверте місце групи 2, перше місце групи 3, друге місце групи 4.