Розклад тренувань МСДЮСШОР

РОЗКЛАД ЗАНЯТЬ В МСДЮСШОР З БАСКЕТБОЛУ
на 2018 – 2019 навчальний рік станом на 17.09.2018 р.

ПІБ тренера
Кількість учнів
Назва групи
Місце проведення
Час проведення занять
понеділок
вівторок
середа
четвер
п’ятниця
субота
неділя
1.
Здирка М.А.
6
СП-3 р.н.
(Главатчук)
ЦПК
6.30-8.00
6.30-8.00
МСДЮСШОР
19.30-22.30
19.30-22.30
19.30-22.30
19.30-22.30
19.30-22.30
17.00-19.00
14
ПП-1 р.н.
МСДЮСШОР
14.00-15.30
14.00-15.30
14.00-15.30
12
БП-3 р.н.
МСДЮСШОР
16.30-18.00
16.30-18.00
16.30-18.00
16.30-18.00
16.30-18.00
15.30-17.00
ЗФП
18.00-18.45
18.00-18.45
18.00-18.45
18.00-18.45
18.00-18.45
14.45-15.30
2.
Волошина А.П.
12
БП-4 р.н.
ЗШ №35
15.00-17.15
14.10-17.10
15.00-17.15
МСДЮСШОР
15.30-17.45
15.30-17.45
11.00-13.15
ЗФП
17.45-18.30
6
СП-2 р.н.
(Вітер)
ЗФП
6.30-8.00
6.30-8.00
6.30-8.00
6.30-8.00
6.30-8.00
13.30-16.30
МСДЮСШОР
17.30-19.00
 
17.30-19.00
 
17.30-19.00
Мед. кол.
 
17.30-19.00
 
17.30-20.30
 
14
ПП-2 р.н.
ЗШ №34
17.20-18.50
17.20-18.50
17.20-18.50
9.00-10.30
3.
Вітер В.М.
6
СП-2 р.н.
(Волошина)
ЗФП
6.30-8.00
6.30-8.00
6.30-8.00
6.30-8.00
6.30-8.00
13.30-16.30
МСДЮСШОР
17.30-19.00
17.30-19.00
17.30-19.00
Мед. кол.
17.30-19.00
17.30-20.30
4.
Ніколаєв Д.В.
12
БП-2 р.н.
ВТК
17.00-18.30
17.00-18.30
13.30-15.00
ЦПК
18.30-20.00
ЗФП
18.30-20.00
МСДЮСШОР
17.00-18.30
12
БП-1 р.н.
ЗШ №16
19.30-20.00
8.00-9.30
19.00-20.30
8.00-9.30
18.30-20.00
14.00-15.30
14
ПП-1 р.н.
ЗШ №19
16.30-18.00
16.30-18.00
11.00-12.30
5.
Аносов О.М.
Бондаренко Л.В.
5
Підготовка до вищої спортивної майстерності
ЗФП
8.30-10.00
МСДЮСШОР
8.30-10.00
17.30-20.00
8.30-10.00
17.30-20.00
8.30-10.00
17.30-20.00
17.30-20.00
8.30-10.00
17.30-20.00
14.00-15.30
6.30-8.00
13.00-14.00
6.
Копаничук Ю.В.
12
БП- 4 р.н.
ЗШ №35
8.00-9.30
14.45-17.00
17.00-19.15
15.00-16.30
8.00-9.30
9.00-10.30
МСДЮСШОР
15.15-16.45
12.45-14.15
НУХТ
19.00-20.30
14
ПП-1 р.н.
МСДЮСШОР
10.00-11.30
10.00-11.30
10.00-11.30
14
ПП- 2 р.н.
ЗШ №1
17.30-19.00
17.00-18.30
17.00-18.30
11.00-12.30
7.
Главатчук О.С.
6
СП-3 р.н.
(Здирка)
ЦПК
6.30-8.00
6.30-8.00
МСДЮСШОР
19.30-22.30
19.30-22.30
19.30-22.30
19.30-22.30
19.30-22.30
17.00-19.00
15
БП-1 р.н.
ЗФП
17.00-18.30
ЗШ №34
17.00-18.30
17.00-18.30
17.00-18.30
8.00-9.30
ЦПК
17.00-18.30
14
ПП-2 р.н.
МСДЮСШОР
10.00-11.30
10.00-11.30
10.00-11.30
ЗФП
10.00-11.30
8.
Козанчук С.А.
6
СП-2 р.н.
 
МСДЮСШОР
17.30-19.00
17.30-20.30
9.30-12.30
ЦПК
6.30-8.00
6.30-8.00
6.30-8.00
6.30-8.00
6.30-8.00
ЗФП
20.30-22.00
18.45-20.15
18.45-20.15
12
БП-2 р.н.
МСДЮСШОР
15.00-16.30
15.00-16.30
14.00-15.30
ЗФП
16.00-17.30
ЦПК
7.30-9.00
ЗШ №1
15.45-17.15
15.30-17.00
14
ПП-1 р.н.
МСДЮСШОР
13.30-15.00
13.30-15.00
14.00-15.30
9.
Постова М.І.
14
ПП-2 р.н.
ЗШ №18
15.00-16.30
15.00-16.30
15.00-16.30
8.00-9.30