“Зубри” провели два домашніх матча проти команди БК “Коростень”.

10 та 11 листопада у спортивному залі Вінницького Национального Медичного Університету, пройшли матчі Першої ліги України серед чоловічих команд. “Вінницькі Зубри” приймали команду “БК Коростень”.

3 листопада “Зубри” зіграли перший матч. З самого початку стало зрозуміло, що матч буде цікавий і обидві команди будуть боротися до останньої секунди. У другій чверті господарі роблять шалений ривок і на велику перерву вириваються вперед з рахунком 48:35. БК “Коростень” не проста команда, хлопці на характері зуміли забрати до свого активу третю чверть і майже зрівнятися з господарями. У четвертій чверті почалися гойдалки і який буде результат поєдинку не знав ніхто. Для глядачів цей матч був дуже цікавий, інтригуючий та емоційений. Наші хлопці трималися впевнено і не дивлячись на те, що кожен промах, або влучний кидок суперника може змінити хід поєдинку йшли вперед. Тренер команди гостей на останніх секундах намагався переломити хід матчу вибравши стратегію швидких фолів, але “Зубри” зуміли втримати лідерство і виграти матч.

"Зубри" провели два домашніх матча проти команди БК "Коростень".

Відео гри

11 листопада “Зубри” зіграли другий матч проти команди “БК Коростень”. Друга гра видалась не менш запальною та інтригуючою. Обидві команди налаштовані на боротьбу. Коли йде така гра на арбітрів лягає велика відповідальність і кожне рішення може відразитися на результаті. Ніхто не хоче програвати тому і тренери і гравці були дуже емоційні по відношенню до суддів, але і глядачі не могли стояти осторонь. Хтось погоджувався з рішеннями суддів, а хтось навпаки осуджував.

У другій чверті “Зубри” роблять ривок і на протязі другої половини втримують суперника на відстані декілька влучних кидків. Таким чином друга перемога “Вінницьких Зубрів”.